Kawy mielone 250g

GOURMET ITALIA

Ta mieszanka to połączenie najlepszej arabiki i robusty. Odnajdziesz tu wspaniałą cielistość i aromat.

GUATEMALA

Prawdziwy i nieprzeciętny smak 100% arabiki z Gwatemali. Pochodzi z upraw z najbardziej znanych obszarów tego regionu.

KENYA

Ta kawa to starannie dobrane i wyselekcjonowane czyste ziarna Arabica Kenia, uprawianych troskliwie na sławnych plantacjach.

 

Kawy ziarniste 500g

QUALITA ROSSA

Molinari Qualita Rosa to ciekawa mieszanka wyszukanych kaw, łącząca w sobie łagodne nuty smakowe i delikatną cielistość.

QUALITA ORO

Mieszanka, która łączy w sobie to co najlepsze w ziarnach arabiki z atrybutami najlepszej robusty. Ta kompozycja gwarantuje niepowtarzalną cielistość, gęstą cremę i bogaty aromat. To kawa dla tych, którzy przyzwyczajeni są do najlepszego smaku.

100% ARABICA

Arabica 100% z centralnej i południowej Ameryki. Molinari Qualita Gourmet 100% Arabica to harmonijna, aromatyczna mieszanka o łagodnym smaku, oraz bardzo delikatnej i przyjemnej kwasowości.

ESPRESSO

To rozkosz dla podniebienia dla pasjonatów kawy mocniejszej w smaku i bogatym aromacie. Jest wyraźna, świetnie skomponowana i pobudza zmysły.

 

Kawa w puszkach Cinque Stelle

MACINATO Cinque Stelle

Nasz proces pakowania gwarantuje naturalne dojrzewanie kawy we własnych olejkach i ulatniających się aromatach, poprawiając jakość.

DECAFFEINATO MACINATO Cinque Stelle

Mieszanka kawy, która pozbawiona została kofeiny poprzez użycie najnowszych technologii. Idealna dla tych, którzy chcą wyeliminować kofeinę bez pozbawienia się przyjemności z picia i smaku dobrej kawy.

Nasze marki

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko

Adres e-mail

City:

Wiadomość:

Odwiedź nas

ul.Szczecińska 32, 75-137 Koszalin

Zadzwoń

+48 884 071 048