Caffe Molinari - 100% Arabica.

Caffe Molinari, jako jedna z dwóch firm na świecie, wprowadza na polski rynek trzy kilogramowe puszki 100% arabiki, nakładane bezpośrednio na młynek gastronomiczny.
Wewnątrz opakowania wytwarza się specjalna atmosfera, co pozwala utrzymać idealną świeżość jak tuż po wypaleniu, a co za tym idzie serwować idealne włoskie esspresso.

Caffe Molinari to firma z ponad dwustu letnią tradycją, która do dnia dzisiejszego hołduje tradycyjnym metodom selekcjonowania i palenia kawy. Innowacyjne podejście silnie przekłada się na proces pakowania oraz utrzymywania świeżości kawy po wypaleniu. Idealna mieszanka najlepszych kaw zapewnia Caffe Molinari doskonały smak. Unikatowa receptura została dopasowana do naturalnych cech produktu, tak by wydobyć głębię smaku w każdej filiżance. Swoją wyjątkowość zawdzięcza tym, że jest palona i pakowana tego samego dnia, zachowując najlepsze walory smakowe i pełen aromat.

Ziarna, które dostarczane są przez plantatorów do produkcji Caffe Molinari przechodzą test niezależnych ekspertów oraz członka rodziny Molinari-Alberto. Tylko wtedy, kiedy próbka produktu zostaje zaakceptowana przez cały zespół jednogłośnie i przejdzie pozytywny proces kontroli jakości, zakup dochodzi do skutku i kawa jest wysyłana do Modeny. Na miejscu mieszane są partie kawy różnego pochodzenia, aby uzyskać ten sam smak w każdej filiżance. Stałość smaku jest domeną najlepszych palarni, bardzo trudna do uzyskania, przez co Caffe Molinari wyróżnia się jakością i typowo włoskim smakiem.


Caffe Molinari 100% Arabica – Zamów już dziś!
3 kg puszki gastronomiczne Caffe Molinari 100% Arabica >>
1 kg Caffe Molinari 100% Arabica >>
500 gr Caffe Molinari 100% Arabica >>

Nasze marki

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko

Adres e-mail

City:

Wiadomość:

Odwiedź nas

ul.Szczecińska 32, 75-137 Koszalin

Zadzwoń

+48 884 071 048