Linia Bar

QUALITA ORO

Mieszanka, która łączy w sobie to co najlepsze w ziarnach arabiki z atrybutami najlepszej robusty. Ta kompozycja gwarantuje niepowtarzalną cielistość, gęstą cremę i bogaty aromat. To kawa dla tych, którzy przyzwyczajeni są do najlepszego smaku.

QUALITA ROSSO

ROSSO to mieszanka kaw skomponowana specjalnie dla tych, którzy chcą poczuć kawę o niepowtarzalnym aromacie. ROSSO jest wynikiem starannej selekcji arabiki i robusty. To kawa dla tych, którzy preferują mocniejszy smak oraz ciemniejszą, gęstą cremę.

QUALITA PLATINO

To rozkosz dla podniebienia dla pasjonatów kawy mocniejszej w smaku i bogatym aromacie. Jest wyraźna, świetnie skomponowana i pobudza zmysły.

QUALITA ROSA

Molinari Qualita Rosa to ciekawa mieszanka wyszukanych kaw, łącząca w sobie łagodne nuty smakowe i delikatną cielistość.

100% ARABICA GOURMET

Arabica 100% z centralnej i południowej Ameryki. Molinari Qualita Gourmet 100% Arabica to harmonijna, aromatyczna mieszanka o łagodnym smaku, oraz bardzo delikatnej i przyjemnej kwasowości.

 

Cinque Stelle

Cinque Stelle - srebrna

Kawa ziarnista z linii Cinque Stelle 3kg, to innowacja w dziedzinie pakowania i przechowywania kawy dla gastronomii.

Cinque Stelle - czarna

Kawa ziarnista z linii Cinque Stelle 3kg, to innowacja w dziedzinie pakowania i przechowywania kawy dla gastronomii.

100% ARABICA BIO

Kawa Molinari BIO to wysokiej jakości ziarna, idealnie palone i cudownie aromatyczne bez pestycydów i innych zanieczyszczeń.

Nasze marki

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko

Adres e-mail

City:

Wiadomość:

Odwiedź nas

ul.Szczecińska 32, 75-137 Koszalin

Zadzwoń

+48 884 071 048